Zpět do obchodu

Registrace

Prožijte předvánoční nákupy v klidu a bez starostí

Vánoce by měly být období klidu a pohody, proto se snažíme dělat maximum pro to, aby tomu tak skutečně bylo. Pro období Vánoc tak přinášíme 3 vylepšení, které vám nákupy usnadní.

1) Doprava zdarma nad 1000 Kč

Nákup z domova je sice pohodlný, při nákupu vánočních dárků z různých e-shopů ale nemusí být po chuti neustálé placení dopravy. Proto u nás máte při nákupu nad 1000 Kč dopravu zdarma.

2) Výměna zboží možná až do 31.1.2021

Trefit se do vkusu a velikosti obdarovaného může být oříšek, který se dá rozlousknout jen dvěma způsoby: Darováním dárkového poukazu, nebo zajištěním možnosti zboží vyměnit. Během období rodinných návštěv a silvestrovských oslav se ale chceme věnovat jiným věcem než řešení výměny zboží. Věříme, že to máte stejně, a proto vám nabízíme možnost zboží vyměnit až do 31.1.2021. Platí pro všechny objednávky od 12.11.2020.

Zboží lze vyměnit zasláním na adresu e-shopu, kdy vám obratem expedujeme jinou velikost či vybraný produkt. Nevhodný dárek můžete vyměnit za vhodnější i na jakékoliv z našich 13 prodejen po celé České republice. A pokud by se naše prodejny do 31.1.2021 neotevřely? Lhůtu na výměnu zboží automaticky prodloužíme.

3) Vrácení a výměna zboží přes Zásilkovnu zdarma

Nechce se vám při vrácení nebo výměně zboží platit dopravu zpátky do e-shopu? Pokud nám zboží zašlete přes Zásilkovnu, doprava je na náš účet! Nepoužité a nepoškozené zboží stačí zabalit, odnést na nejbližší podací místo Zásilkovny a nahlásit kód, který jsme vám zaslali spolu s objednávkou. O nic víc se nestaráte.