SOUTĚŽ O WELLNESS POBYT V SRDCI BESKYD

Úplná pravidla a podmínky soutěže: 

Pořadatel soutěže 

Pořadatel soutěže je obchodní společnost FERATT fashion s.r.o. se sídlem na ulici Ocelářská 836/35, Ostrava- Vítkovice. Zapsaná v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 29581, vedená u Krajského soudu v Ostravě. 

 

Doba a místo konání soutěže 

Od 1. 3. 2022 do 31. 3. 2022 (včetně) se můžete zapojit do slosování na prodejnách Feratt a na našem e-shopu www.panskamoda.cz. 

 

O co se soutěží

Dárkový poukaz pro 2 osoby v hodnotě 15000 Kč na pobyt v srdci Beskyd v hotelu Hotel a Garden U HOLUBŮ. V rámci výhry se můžete těšit na: 

 • 2 noci v pokoji DE LUX nebo Designblok včetně snídaně. 
 • Snídaně podávána v proskleném levitujícím prostoru s Proseccem. 
 • Dva večery 3 chodová večeře pro 2 s párováním vína. 
 • 1 hodina privátní wellness. 
 • 1x piknik koš u přírodních jezírek. 
 • Drink na uvítanou při příjezdu. 

Podmínky pro účast v soutěži: 

 1. Udělejte na našem e-shopu www.panskamoda.cz nebo na jedné z našich prodejen Feratt jednorázový nákup jakéhokoliv zboží za minimální částku 5 000 Kč (po odečtení všech slev a slevových kódů). Stanovená hodnota nákupu musí být na jedné účtence (nevztahuje se na výměnu zboží). Nákup musí být uskutečněn v termínu konání soutěže. 
  V případě uplatnění nároku na vrácení nebo výměnu zboží do 14 dnů od obdržení se bude počítat finální částka po výměně či vrácení zboží.

 2. Pro účast přes e-shop: U třetího kroku v pokladně nezapomeňte zaškrtnout pole: “Chci se zúčastnit soutěže o wellness pobyt a souhlasím se stanovenými pravidly, se kterými jsem se předem seznámil.” 

  Pro účast přes nákup na pobočce Feratt:
  Personál prodejny vám dá k dispozici přihlašovací formulář, který vyplníte a na místě odevzdáte. Tímto souhlasíte se stanovenými pravidly soutěže. 

 3. Účtenku si prosím uchovejte pro případ, že by byla potřeba ji doložit.
 4. Počkejte na slosování, které proběhne 15. dubna 2022. Výherce bude informován níže stanoveným způsobem.
    
 5. Do soutěže se můžete zapojit i víckrát, počítá se každá účtenka nad 5 000 Kč zaplacená v termínu konání soutěže.  

Vyhodnocení soutěže 

Výherce bude vylosován 15. 4. 2022 a v následujících dnech bude kontaktován prostřednictvím telefonátu a emailu. 
Předání výhry bude probíhat dle individuální dohody s výhercem. 

Účastníci soutěže a pravidla 

Účastníkem soutěže se může stát pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice, která splní stanovená pravidla soutěže. 

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. 

Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti FERATT fashion s.r.o., jakož i osoby jim blízké dle ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, dále pak jakékoli další osoby, které se podílely na vývoji nebo organizaci této soutěže. 

V případě, že se výhercem stane vyloučená osoba, výhra se nepředá. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že Pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry, zejména pokud zjistí, že účastníci porušili tato pravidla nebo se pokoušeli zkreslit celkové výsledky soutěže, a to jakýmkoliv způsobem. Rozhodnutí pořadatele o nepředání výhry je konečné. 

Výherce bude informován emailem a telefonicky. V případě, že po 7 dnech od kontaktování výherce neobdržíme žádnou odezvu ani reakci, bude osmý den vylosován nový výherce a původnímu výherci tak zaniká nárok na výhru. 

 Závěrečná ustanovení 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla soutěže či tuto soutěž ze závažných důvodů zkrátit, přerušit nebo zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. 

Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky a lhůty předávání výher. 

Pořadatel si vyhrazuje právo rozhodnout o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení a bez sdělení důvodů. Tato rozhodnutí jsou konečná a účastníci soutěže se proti nim nemohou odvolávat. Pořadatel tímto nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tito nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele než uvedená v těchto pravidlech. 

Pravidla mohou být ve zkrácené verzi komunikována na propagačních materiálech v souvislosti se soutěží, avšak tato úplná pravidla jsou považována v rámci soutěže za jediná, úplná a konečná. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách přísluší vždy pořadateli soutěže. Pořadatel soutěže je oprávněn kontrolovat všechny podmínky pro účast v soutěži. Případné námitky k průběhu soutěže lze pořadateli zaslat písemně na poštovní adresu sídla firmy do 3 pracovních dnů od ukončení soutěže. Námitky podané později nebudou brány v potaz. Rozhodnutí pořadatele o námitce je konečné. 

x
TOPlist Eshop FERATT Fashion na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení