DAYDEE - parfém Martina Dejdara

Martina Dejdara známe spíše z televizních obrazovek či různých filmových a zábavných scén. Málokdo ale ví, že je i tvůrcem jedinečného pánského parfému, a to právě ve spolupráci se značkou Feratt.

Parfém DayDee je výrazná, přitom však nevtíravá pánská vůněPánský parfém Daydee

Vhodně zvolená pánská vůně dělá muže atraktivnějším a přitažlivějším. Je to vizitka toho, že má muž vkus a dbá o sebe, navíc vám dodá i dávku sebevědomí.
Sláva klasických kolínských, jejichž přítomnost často až štípe v nose, už pominula a v módě jsou jemnější parfémy, jejichž složky vzájemně ladí a nepřebíjí se. A právě delikátností a vyvážeností jednotlivých složek parfém DayDee, který byl navrhnut ve spolupráci s Martinem Dejdarem, vyniká. Vznikl tak pánský parfém, pro který se naši zákazníci pravidelně vrací. Vhodný dárek pro muže.

Dělba kompozic

Parfémy jako takové, dokážou ovlivnit smysly, stejně jako hudba. Je rozdělený na tři fáze, které na sebe postupně navazují. Vonné esence se nijak nepřebíjí, ale právě díky složení se postupně uvolňují, až v podstatě uzavřou toto excelentní aroma.

  1. fáze – Hlava parfému

Jedná se o okamžik, který je vnímám ihned po aplikaci, kdy se malé kapičky snadno a poměrně rychle odpařují. Navíc u nich vynikají fixační vlastnosti. Je to fáze, která vytváří první dojem na zákazníka a připravuje cestu pro fázi druhou. Hlava parfému Day Dee je specifická citrónovou vůní, rozmarýnem a nechybí ani kardamon.

  1. fáze – Srdce parfému

První fáze mizí a nastupují středně prchavé látky. Projevuje se kombinace kůže a reakce parfému. Doba účinku je hodně rozdílná a může trvat klidně i hodinu. Přichází na scénu růžové dřevo a lístky jasmínu.

  1. fáze – Základ parfému

Srdeční fáze ustupuje do pozadí a je třeba vytvořit stabilní a trvalé zázemí. Základ tak značí, jaká bude hloubka a pevnost celkového parfému. V podstatě má nejdůležitější úkol. Naladit harmonii a zafixovat. V tomto případě se o tuto fázi postaral vetiver, dubový mech a pižmo.

Parfém DayDee se prodává v luxusním černém flakonu a je vhodným dárkem pro všechny muže, kteří ocení jeho harmonii a excelentní aroma.


Martin Dejdar parfem DAYDEE

TOPlist Eshop FERATT Fashion na Firmy.cz