DAYDEE - parfémová voda Martina Dejdara

Martina Dejdara známe spíše z televizních obrazovek či různých filmových a zábavných scén. Málokdo ale ví, že je i tvůrcem jedinečného pánského parfému, a to právě ve spolupráci se značkou Feratt.

Parfém DayDee je výrazná, přitom však nevtíravá pánská vůněPánský parfém Daydee

Vhodně zvolená pánská vůně dělá muže atraktivnějším a přitažlivějším. Je to vizitka toho, že má muž vkus a dbá o sebe, navíc vám dodá i dávku sebevědomí.
Sláva klasických kolínských, jejichž přítomnost často až štípe v nose, už pominula a v módě jsou jemnější parfémy, jejichž složky vzájemně ladí a nepřebíjí se. Naopak, delikátností a vyvážeností jednotlivých složek parfém DayDee, vyniká.  Ve spolupráci s Martinem Dejdarem tak vznikl pánský parfém, pro který se naši zákazníci pravidelně vrací. Vhodný dárek pro muže.

Elementy vůně

Parfémy jako takové, dokážou ovlivnit smysly, stejně jako hudba. Elementy vůně jsou rozděleny na tři fáze, které se postupně uvolňují, nepřebíjí se a jednotlivě na sebe navazují. Nakonec uzavřou celkové originální aroma.

  1. fáze – Hlava parfému

Jedná se o okamžik, který je vnímám ihned po aplikaci, kdy se malé kapičky snadno a poměrně rychle odpařují. Navíc u nich vynikají fixační vlastnosti. Je to fáze, která vytváří první dojem na zákazníka a připravuje cestu pro fázi druhou. Hlava parfému DayDee je specifická citrónovou vůní, rozmarýnem a nechybí ani kardamon.

  1. fáze – Srdce parfému

První fáze mizí a nastupují středně prchavé látky. Projevuje se reakce kůže a vůně parfému. Doba účinku je hodně rozdílná a může trvat klidně i hodinu. Přichází na scénu růžové dřevo a lístky jasmínu.

  1. fáze – Základ parfému

Srdeční fáze ustupuje do pozadí a je třeba vytvořit stabilní a trvalé zázemí. Základ tak značí, jaká bude hloubka a pevnost celkového parfému. V podstatě má nejdůležitější úkol. Přinést harmonii všem předešlým složkám a zafixovat vůni na delší dobu. V této fázi dominují aromata vetiveru, dubového mechu a pižma.

Parfém DayDee v luxusním černém flakonu je také vhodným dárkem pro všechny muže. Oblíbí si ho zejména muži, kteří ocení harmonii, originalitu a excelentní aroma.


Martin Dejdar parfem DAYDEE

Zpět do obchodu