Obleky

Příležitostí, kdy můžete zazářit v obleku, je celá řada. Perfektně sedící pánský oblek vám pomůže udělat dobrý dojem práci, na svatbě,tanečních i na neformálních událostech.

 

Stránka 1 z 3 - 59 položek celkem

Cena

71712890
171712890

Značky

Barva

Části obleku?

Složení

Střih

Událost

Velikost

Položek k zobrazení: 59
Nahoru
Další produkty

Důležité je, aby pánský oblek byl na danou událost vhodný a seděl vám jako ulitý. Pánské obleky FERATT nabízíme v různých střizích, barvách a materiálech pro různé příležitosti. Mezi klasiku patří černé obleky a tmavě modré obleky. Tím ale naše nabídka nekončí. 

#ShowMore#

Vyberte si například z nabídky šedých obleků, nebo obleků se vzorem, popřípadě z dalších trendy barev. V nabídce najdete jak levné maturitní obleky, tak i kvalitní vlněné společenské obleky, které oceníte při celodenním nošení. Pánské obleky Feratt nabízíme v klasické černé a tmavě modré barvě, stejně jako v různých odstínech šedé, hnědé a dalších trendy barvách. V nabídce najdete jak levné maturitní obleky, tak i kvalitní vlněné společenské obleky, které oceníte při celodenním nošení.

Uvědomujeme si, že málokdo má stejnou velikost horního a spodního dílu, proto u nás pořídíte zvlášť sako i kalhoty. Nemusíte si nechat šít oblek na míru, přesto vám bude sedět jako druhá kůže.

Nezapomeňte také zvolit vhodnou obuv a další doplňky, kterými dotáhnete outfit do posledního detailu.