FERATT KLUB

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Chceme o Vás pečovat stále více! Pro nové i stávající registrované zákazníky jsme zvýhodnili celý zákaznický klub FERATT. Nyní je pro Vás členství v klubu ještě výhodnější!

Všichni registrovaní zákazníci získají slevu 15 % na vše nezlevněné (mimo dárkové poukazy).

Pro zařazení do klubu je potřeba se zaregistrovat (v kamenné prodejně, nebo na e-shopu). Při registraci musí být vyplněny Vaše údaje, platný e-mail a udělen souhlas se zasíláním newsletteru.

Již dříve zaregistrované zákazníky (tj. registrovaný před 1. 4. 2024), kteří splňují podmínky (uvede platný e-mail a je příjemcem newsletterů), automaticky převádíme do klubu s 15% slevou.

Pro uplatnění 15% slevy při každém nákupu na e-shopu www.panskamoda.cz je potřeba se přihlásit (v horní liště e-shopu www.panskamoda.cz kliknete na "REGISTRACE"). Pokud již jednou provedete v e-shopu registraci, stačí se následně přihlásit (v horní liště e-shopu kliknete na "PŘIHLÁŠENÍ". Zde naleznete i historii Vašich on-line objednávek).

Pro udržení v klubu a zachování 15% slevy, je potřeba nakoupit zboží v souhrnné minimální hodnotě 10.000 Kč ročně (v souhrnu na e-shopu i prodejnách, počínaje dnem registrace).

V případě, že údaje budou neúplné nebo neplatné (např. uvedete neplatný e-mail, neudělíte souhlas a podobně), nebo za poslední rok nesplníte podmínku minimálního obratu, společnost Feratt fashion si vyhrazuje právo Vám slevu nepřiznat.

Zákazník má kdykoli právo ze zákaznického klubu vystoupit. Tímto se mu ale nárok na slevu ruší.