Eau de Parfum Martina Dejdara 9,5 ml

Mějte svou oblíbenou vůni s sebou i na cestách díky našemu cestovnímu balení parfému DayDee. Exkluzivně pouze u nás.

Kód: 1700005576
250 Kč
Eau de Parfum Martina Dejdara 9,5 ml
parfém
Tip

Tuto vůni, kterou zakoupíte v cestovním balení, vytvořil z oblíbených ingrediencí herec Martin Dejdar. Osvěžující esence citrónové kůry spolu s rozmarýnem, růžovým dřevem a lístky jasmínu tvoří excelentní aroma.

Parfémová voda 9,5 ml

 Složení: 

 • Hlava - citronová kůra, rozmarýn, kardamon
 • Srdce - růžové dřevo, lístky jasmínu
 • Základ - vetiver, dubový mech, pižmo

Chcete se dozvědět o pánské vůni DayDee více informací? Podívejte se na tématický článek v našem magazínu.

Dělba kompozic

Parfémy jako takové, dokážou ovlivnit smysly, stejně jako hudba. Je rozdělený na tři fáze, které na sebe postupně navazují. Vonné esence se nijak nepřebíjí, ale právě díky složení se postupně uvolňují, až v podstatě uzavřou toto excelentní aroma.

 1. První fáze – Hlava parfému
  Jedná se o okamžik, který je vnímám ihned po aplikaci, kdy se malé kapičky snadno a poměrně rychle odpařují. Navíc u nich vynikají fixační vlastnosti. Je to fáze, která vytváří první dojem na zákazníka a připravuje cestu pro fázi druhou. Hlava parfému Day Dee je specifická citrónovou vůní, rozmarýnem a nechybí ani kardamon.
 2. Druhá fáze – Srdce parfému
  První fáze mizí a nastupují středně prchavé látky. Projevuje se kombinace kůže a reakce parfému. Doba účinku je hodně rozdílná a může trvat klidně i hodinu. Přichází na scénu růžové dřevo a lístky jasmínu.
 3. Třetí fáze – Základ parfému
  Srdeční fáze ustupuje do pozadí a je třeba vytvořit stabilní a trvalé zázemí. Základ tak značí, jaká bude hloubka a pevnost celkového parfému. V podstatě má nejdůležitější úkol. Naladit harmonii a zafixovat. V tomto případě se o tuto fázi postaral vetiver, dubový mech a pižmo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfémy
Kolekce: DAYDEE
Objem: 9,5 ml
#sizes_table#: hidden

Podobné produkty