David Pastrňák PASTA88 - parfémová voda 100 ml

Osobitá parfémová voda hokejisty David Pastrňáka. Jedinečná vůně pro silné muže, kterou si velmi brzy oblíbíte.

Kód: 1700007721
1 288 Kč
David Pastrňák PASTA88 - parfémová voda 100 ml
David Pastrňák
Bestseller

Hledáte něco, co by Vás odlišilo od ostatních, co by vyjádřilo Vaši jedinečnost a charisma? Představujeme Vám vůni, kterou si nezapomenete. Parfém Davida Pastrňáka PASTA88 - je to nejen parfém, je to ztělesnění mužské elegance a síly.

David Pastrňák: PASTA88

Pánský parfém s orientálním a dřevitým charakterem je ztělesněním mužské elegance a síly. Exkluzivní Eau de Parfum PASTA88 je složen z ingrediencí prvotřídní kvality. Společně vytvářejí neodolatelně přitažlivé a sofistikované aroma. Vůni přináší nejlepší český hokejista David Pastrňák, který do něj vnáší svou osobitost. Zkusíte i vy tuto vyváženou kombinaci s dřevitými, exotickými a hlubokými tóny?

David Pastrňák PASTA88 - parfémová voda
Parfém Davida Pastrňáka

Složení vůně

  • Hlava - bergamot, elemi
  • Srdce – geranium, pimento, levandule
  • Základ – cedrové dřevo, pačuli, vanilka, rum

Přivoňte si! V úvodu ucítíte svěžest bergamotu a elemi, které dodávají vůni energii a živost. Jejich osvěžující tóny okamžitě osloví vaše smysly a zahalí do nádherného prvotního dojmu.

Ve středu vůně se nachází kombinace gerania, pimenta a levandule. Geranium přináší jemnou květinovou vrstvu, která se plynule mísí s kořeněným a pikantním tónem pimenta. Levandule pak dodává subtilní svěžest a elegantní závan.

Základ této vůně je vybudován na bohatých a smyslných tónech cedrového dřeva, pačuli, vanilky a rumu. Cedrové dřevo  a pačuli přináší hloubku a přitažlivost, zatímco vanilka a rum dotvářejí teplý a sladký akord. Tyto základní složky tvoří závěrečný dojem, který šíří smyslnost a vytváří neodolatelné pouto.

Představte si, jak tato jedinečná vůně podtrhne Vaši osobnost. Představte si, jak si lidi budou pamatovat Vaši přítomnost, i když už dávno odejdete. Vůně PASTA88 je jako magnet - zapíše se do paměti a nechá za sebou neodolatelnou stopu sebejistoty a charisma, která přitahuje.

Vůně PASTA88 je pečlivě složena z prvotřídních ingrediencí s orientálním a dřevitým charakterem. To, co se začne jako svěží orientální vůně, postupně přechází do hlubokých dřevitých tónů, které vydrží vonět až neuvěřitelně dlouho. Každý detail tohoto parfému je promyšlený, aby odpovídal silnému a sebevědomému muži.

BALENÍ

Luxusní černý flakon s popisem PASTA88 ve zlaté barvě. Zabalený do černé krabičky o obsahu 100 ml.

SLOŽENÍ

 ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRANRANCE), COUMARIN, D-LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYLIONONE, EUGENOL, CINNAMAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfémy
Kolekce: PASTA88
Objem: 100 ml
#sizes_table#: hidden

Podobné produkty