Martin Dejdar DayDee - parfémová voda 100 ml

Exkluzivně pouze u Feratt Fashion.

Krásná vůně DayDee od Martina Dejdara. Výrazná, originální a mužná pánská vůně, kterou si velmi brzy oblíbíte.

 

 
Kód: 1000000747
1 190 Kč
Martin Dejdar DayDee - parfémová voda 100 ml
Martin Dejdar DayDee - parfémová voda 100 ml
Bestseller

Tuto vůni, kterou zakoupíte v luxusním černém flakonu namíchal z oblíbených ingrediencí samotný herec Martin Dejdar. Osvěžující aroma citrónové kůry spolu s rozmarýnem, růžovým dřevem a lístky jasmínu tvoří excelentní aroma.

Parfémová voda 100 ml.

 

Složení: 

 • Hlava - citronová kůra, rozmarýn, kardamon
 • Srdce - růžové dřevo, lístky jasmínu
 • Základ - vetiver, dubový mech, pižmo

Chcete se dozvědět o pánské vůni DayDee více informací? Podívejte se na tématický článek v našem magazínu.

Dělba kompozic

Parfémy jako takové, dokážou ovlivnit smysly, stejně jako hudba. Je rozdělený na tři fáze, které na sebe postupně navazují. Vonné esence se nijak nepřebíjí, ale právě díky složení se postupně uvolňují, až v podstatě uzavřou toto excelentní aroma.

 1. První fáze – Hlava parfému
  Jedná se o okamžik, který je vnímám ihned po aplikaci, kdy se malé kapičky snadno a poměrně rychle odpařují. Navíc u nich vynikají fixační vlastnosti. Je to fáze, která vytváří první dojem na zákazníka a připravuje cestu pro fázi druhou. Hlava parfému Day Dee je specifická citrónovou vůní, rozmarýnem a nechybí ani kardamon.
 2. Druhá fáze – Srdce parfému
  První fáze mizí a nastupují středně prchavé látky. Projevuje se kombinace kůže a reakce parfému. Doba účinku je hodně rozdílná a může trvat klidně i hodinu. Přichází na scénu růžové dřevo a lístky jasmínu.
 3. Třetí fáze – Základ parfému
  Srdeční fáze ustupuje do pozadí a je třeba vytvořit stabilní a trvalé zázemí. Základ tak značí, jaká bude hloubka a pevnost celkového parfému. V podstatě má nejdůležitější úkol. Naladit harmonii a zafixovat. V tomto případě se o tuto fázi postaral vetiver, dubový mech a pižmo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfémy
Kolekce: DAYDEE
Objem: 100 ml
#sizes_table#: hidden

Podobné produkty