Martin Dejdar DayDee - parfémová voda 100 ml

Exkluzivně pouze u Feratt Fashion.

Krásná vůně DayDee od Martina Dejdara. Výrazná, originální a mužná pánská vůně, kterou si velmi brzy oblíbíte.

 

 
Kód: 1000000747
Značka: FERATT
1 190 Kč
Kategorie: PARFÉMY
#sizes_table#: hidden
Martin Dejdar DayDee - parfémová voda 100 ml
Tip Bestseller

Tuto parfémovou vodu v luxusním černém flakonu vytvořil z oblíbených ingrediencí samotný herec Martin Dejdar. Osvěžující aroma citrónové kůry spolu s rozmarýnem, růžovým dřevem a lístky jasmínu přináší excelentní harmonii vůní.

Parfémová voda 100 ml.

 

Elementy vůně: 

 • Hlava - citronová kůra, rozmarýn, kardamon
 • Srdce - růžové dřevo, lístky jasmínu
 • Základ - vetiver, dubový mech, pižmo

Chcete se dozvědět o pánské vůni DayDee více informací? Podívejte se na tématický článek v našem magazínu.

Kompozice parfému

Parfémy dokážou ovlivnit smysly, stejně jako hudba. Je rozdělený na tři fáze, které na sebe postupně navazují. Vonné esence se nijak nepřebíjí, ale právě díky složení se postupně uvolňují, až v podstatě uzavřou toto excelentní aroma.

 1. První fáze – Hlava parfému
  Jedná se o okamžik, který je vnímám ihned po aplikaci, kdy se malé kapičky snadno a poměrně rychle odpařují. Navíc u nich vynikají fixační vlastnosti. Je to fáze, která vytváří první dojem na zákazníka a připravuje cestu pro fázi druhou. Hlava parfému Day Dee je specifická citrónovou vůní, rozmarýnem a nechybí ani kardamon.
 2. Druhá fáze – Srdce parfému
  První fáze mizí a nastupují středně prchavé látky. Projevuje se kombinace kůže a reakce parfému. Doba účinku je hodně rozdílná a může trvat klidně i hodinu. Přichází na scénu růžové dřevo a lístky jasmínu.
 3. Třetí fáze – Základ parfému
  Srdeční fáze ustupuje do pozadí a je třeba vytvořit stabilní a trvalé zázemí. Základ tak značí, jaká bude hloubka a pevnost celkového parfému. V podstatě má nejdůležitější úkol. Naladit harmonii a zafixovat. V tomto případě se o tuto fázi postaral vetiver, dubový mech a pižmo.

Výrazná, přitom však nevtíravá pánská vůně

Vhodně zvolená pánská vůně dělá muže atraktivnějším a přitažlivějším. Je to vizitka toho, že má muž vkus a dbá o sebe, navíc vám dodá i dávku sebevědomí.

Sláva klasických kolínských, jejichž přítomnost často až štípe v nose, už pominula a v módě jsou jemnější parfémy, jejichž složky vzájemně ladí a nepřebíjí se.
 
A právě delikátností a vyvážeností jednotlivých složek parfém DayDee, který byl navrhnut ve spolupráci s Martinem Dejdarem, vyniká. Vznikl tak pánský parfém, pro který se naši zákazníci pravidelně vrací.

Parfém DayDee 100 ml
 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
EM Avatar autora 21.1.2021 06:47
Dobrý den, zakoupila jsem tento parfém. Na první ovonění jsem věděla , že je pro muže tím pravým. Pro mě je to úžasná, svůdná vůně, kterou miluje i můj muž. Zkuste si přivonět..... :-)) s pozdravem Eva .
Avatar autora 31.5.2020 11:33
Skvělá vůně doufám že bude dlouho na trhu
Zpět do obchodu