Oblek: Elegance na ples i do práce

Oblek do tanečních

Oblek: Elegance na ples i do práce

Nový rok se úspěšně rozjel a s jeho začátkem přichází i každoroční plesová sezóna – ideální příležitost pořídit si dokonale padnoucí oblek. Ale nemusí jít samozřejmě jen o tak výjimečnou událost. Stačí mít chuť se pěkně a pohodlně obléct. 

Pánské obleky se nosí již stovky let a z běžného a pracovního oděvu se stal oděv sváteční. I když má kompletní pánský oblek pořád spíše reprezentativní funkci, obliba společenských kalhot a sak, vest a košilí v různých kombinacích se sportovní nebo odpočinkovou konfekcí zažívá pravou renesanci a proniká čím dál více do sféry „casual" – tedy každodenního pohodlného oblečení pro každou příležitost. 

Módní značka Feratt ví, co moderní muži potřebují, a proto nabízí celou škálu typů obleků – od vlněných, přes elastické „performance" obleky, po širokou paletu kombinací saka, kalhot a vesty z rozličných materiálů. 

4 důvody, proč vybrat oblek FERATT

  • Všechny obleky a jejich součásti vycházejí z našich vlastních designů a střihů, které neustále vyvíjíme a inovujeme.
  • Šijeme i pro opravdu velké chlapy (některé modely nabízíme až do velikosti 68).
  • Střihy dokážeme zeštíhlit do stylu „slim fit“ tak, aby i vysoký či větší muž působil ve společnosti elegantně.
  • Obleky navíc obsahují i pružnou složku v materiálu, díky čemuž umožňují skutečně svobodný pohyb a příjemné pohodlí.

Vkusným pánským oblekem můžete svému okolí snadno ukázat, že si vážíte nejen sebe, ale i ostatních, že jste pečliví a dbáte na eleganci. Kvalitní a pohodlný pánský oblek výrazně dopřeje i vašemu sebevědomí. Pocit spokojenosti je jedním ze základních kamenů úspěchu, ať už ve vašem profesním, nebo osobním životě. Je jedno, jestli si zvolíte oblek ve střihu slim fit, nebo modern fit. Pánský oble jednoduše musí padnout jako ulitý.

Těšíme se na vaši návštěvu.