Modré obleky

Modrý oblek unosíte jako business oblek na pracovních schůzkách, stejně dobře ale vypadá i na svatbě nebo v divadle, a to zejména pokud si vyberete tmavě modré provedení. Jedná se o nadčasový kousek, který se v posledních letech těší velké oblíbenosti.

 

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem

Cena

77713990
177713990

Značky

Barva

Části obleku?

Složení

Střih

Událost

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 33
Nahoru
Další produkty

Pánský tmavě modrý oblek nejlépe doplňují zemité odstíny – s hnědými botami tak neuděláte chybu. Hodí se ale i klasická černá obuv, vždy jen myslete na to, že boty musí barevně ladit s páskem.  

Košile je vhodná bílá, k méně formálním příležitostem se nebojte zvolit i světle modrou s jemným vzorem. Barevnost celému outfitu snadno dodáte výraznější kravatou, motýlkem i například kapesníčkem.

S čím nosit modrý oblek?

#showmore#

Pánský modrý oblek je skvělou volbou pro různé příležitosti, a je možné ho kombinovat s různými barvami a doplňky. Zde jsou některé tipy:

  1. Bílá košile: Kombinace modrého obleku s bílou košilí je klasická a vždy elegantní. Bílá vytváří kontrast a dodává outfitu čistý a profesionální vzhled.

  2. Tmavě hnědé nebo černé boty: Tmavě hnědé nebo černé boty jsou skvělou volbou pro pánský modrý oblek. Černé boty dodávají formálnější vzhled, zatímco tmavě hnědé mohou přidat trochu tepla a vytvořit více uvolněný dojem.

  3. Doplňky: Vyberte si vhodné doplňky jako kravatu nebo motýlka, kapesník, hodinky a opasek.

  4. Šedá: Modrý oblek se také dobře kombinuje se šedými odstíny. Šedá košile nebo šedý kapesník mohou vytvořit elegantní a moderní vzhled.

  5. Kombinace s vzory: Pokud jste odvážnější, můžete zkombinovat modrý oblek s košilí nebo doplňky se vzory. Dbejte na to, aby vzory byly vzájemně harmonické.

Většinou je důležité, aby barvy byly vzájemně vyvážené a celkový vzhled odpovídal příležitosti. Experimentujte a najděte kombinace, které vám nejlépe vyhovují a zdůrazní vaši osobnost.