VIP SERVIS: Když oblek či kabát přijde za vámi

VIP servis při nákupu obleku či kabátuOblek si při nákupu zaslouží patřičnou pozornost a péči - stejně jako vy. A zatímco ostatní zboží dělá díky e-shopu našim zákazníkům radost už dávno, obleky pořád ještě čekají na svou příležitost na prodejnách. A vypadá to, že se dočkaly - a to i spolu s kabáty. Abyste měli při nákupu obleku či kabátu stejnou péči jako v době otevřených prodejen, spouštíme VIP projekt, v rámci kterého oblek nebo kabát přijede za vámi. A jak to funguje?

 • VIP servis je zdarma do okruhu 20 kilometrů od našich prodejen. Platí pro objednávky, jejichž součástí je kabát nebo oblek. Celková hodnota objednávky musí být alespoň 5 000 Kč.
 • Na telefonním čísle 770 131 605 v čase 10-21 hod každý den je náš proškolený personál připraven poskytnout vám profesionální odborné poradenství. Pomůže vám s výběrem střihu, velikosti, nabídne alternativy a společně vytvoříte objednávku na e-shopu. 
 • Zaplatíte zálohu ve výši 100 % hodnoty vámi vybraného zboží prostřednictvím platby online kartou. Spolu s vybraným zbožím vám rádi přivezeme i další velikosti či jakékoliv jiné zboží z nabídky Feratt. Za tyto "přídavné produkty" předem neplatíte.
 • Po zaplacení garantujeme dodání do 48 hodin, a to ZDARMA do oblasti 20 km od našich prodejen.
 • Personál vám předá nejen vámi zaplacené zboží, ale také další vámi vybrané produkty. Vše za maximální opatrnosti a dodržování hygienických doporučení.
 • Zboží si vyzkoušíte v klidu a z pohodlí domova.
 • Nevybrané zboží bude nejpozději do 48 hodin vyzvednuto naším personálem. Současně vám budou po dohodě přivezeny další alternativy. Zboží můžete vrátit i vy, a to osobně na prodejnách.
 • Při nákupu přes VIP servis získáte dárek (malý parfém DayDee) a tím i exkluzivní možnost nákupu parfému se slevou 30 %, kterou můžete uplatnit do 14 dnů od nákupu, a to na našem e-shopu.
 • Pokud si žádné zboží nevyberete, zálohu vám vrátíme v celé výši.

  Těšíme se na vás! Zavolejte na 770 131 605 a my se o vás postaráme. :-)

  Časté dotazy
  1. Jak za zboží zaplatím?
  Personál na poradenské lince s Vámi probere dostupné velikosti a střihy a navede vás na objednávku na e-shopu. Zde si zakoupíte jeden z našich VIP poukazů v hodnotách 5 000 Kč, 7 500 Kč nebo 10 000 Kč podle toho, která hodnota se nejvíce blíží Vámi objednaného zboží (bez alternativních velikostí, které vám rovněž přivezeme). Tuto částku zaplatíte online kartou.

  2. Co když se hodnota mnou vybraného zboží nakonec liší od výše hodnoty poukazu?
  Do několika dnů od zakoupení a vyzkoušení zboží Vám pošleme fakturu s vyčíslením hodnoty objednávky a informacemi pro případnou realizaci bankovního převodu a doplacení rozdílu. Pokud jste si vybrali zboží v menší hodnotě, než kterou jste předem zaplatili, nebo si žádné zboží nevyberete, příslušnou částku vám samozřejmě vrátíme na váš účet. 

  Co mám dělat, když nestihnu vrátit zboží do 48 hodin?
  Pokud z Vaší strany není možné, aby si v rámci 48 hodin pro vrácené zboží přijel náš personál, nebo nestíháte věci přivézt zpět na naši pobočku, zavolejte na číslo 770 131 605 a domluvte se na jiném termínu vrácení zboží. Zároveň nám tuto informaci, prosím, potvrďte na e-mail eshop@feratt.cz.
x