Oblek GEMINI: Elegantní a komfortní

Pánský oblek

Představujeme vám oblek GEMINI, nejnovější kousek do naší široké kolekce obleků. Tento tmavě modrý oblek je synonymem elegance a dokonalého střihu.

Oblek GEMINI - kvalita a preciznost v jednom

Pánský oblek GEMINI se vyznačuje prvotřídním materiálem, precizním střihem a pečlivými detaily. Tmavě modrá barva přináší do vašeho šatníku eleganci a univerzálnost, kterou oceníte v mnoha různých příležitostech. Oblek je vhodný na pracovní schůzku i svatbu. Díky pečlivému zpracování a špičkovým materiálům si můžete být jisti, že tento oblek vydrží dlouho a vždy budete vypadat skvěle.

Komfort na první místě

Přestože pánský oblek GEMINI nabízí neuvěřitelnou eleganci, také se nezapomnělo na komfort. 

oblek

Vnitřní strana saka je opatřena designovou podšívkou, což zvyšuje pohodlí a zajišťuje, že budete vypadat dobře. Tento modrý oblek je vyroben z kvalitního materiálu, který nabízí maximální komfort a volnost pohybu. Látkové výztuže nahrazují tradiční kartonové, což znamená, že i když se oblek někdy namočí nebo zmačká, snadno ho obnovíte napářkou. Kvalitní látka obsahuje pružnou složku elastan, což zajišťuje, že oblek se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a nabízí volnost pohybu.

Elegance bez kompromisů

Pánská košile F-LINE smetanová SLIM

Pánská košile F-LINE LUX 3D SLIM bílá

Pánská košile F-LINE SLIM smetanová

Pánská košile  CONOR REGULAR fit