Na manžetové knoflíčky

Objevte eleganci naší prvotřídní společenské košile na manžetové knoflíčky. Představujeme Vám klíč k dokonalému formálnímu vzhledu, který bude odpovídat všem Vašim nárokům na významných společenských a formálních událostech.

Naše společenská košile je skutečným symbolem vkusu. Je ideální volbou pro svatby a další slavnostní chvíle, kde můžete zářit v našich bílých nebo smetanových variantách. S jejím jednoduchým a elegantním designem se stane tajnou zbraní Vašeho formálního vzhledu. 

#ShowMore#


Každá košile je pečlivě ušitá z 100% prémiové bavlny, která zajišťuje maximální pohodlí a dlouhodobou odolnost. S naší košilí se budete cítit tak dobře, jak vypadáte. Rukávy zakončené manžetami jsou připravené na manžetové knoflíčky. Zvolit můžete z velkého množství druhů a barev našich manžetových knoflíčků. Přesně podle vašeho vkusu a preferencí.

Pokud jde o design, nabízíme jednobarevné společenské košile. Důležité je, že si můžete vybrat takovou košili, která se hodí k příležitosti a zároveň Vám poskytne maximální pohodlí.

Nenechte si ujít šanci stát se středem pozornosti s naší košilí na manžetové knoflíčky. Objevte svůj nejlepší formální vzhled právě teď!

- 100% prémiová bavlna zajišťuje maximální pohodlí a dlouhodobou odolnost.
- Široká škála střihů a materiálů umožňuje snadné sladění s jakýmkoliv oblekem nebo kravatou.
- Dokonale padnoucí design zvýrazňuje Vaši postavu a dodává sebevědomí.
- Univerzální styl a eleganci můžete nosit na jakoukoliv formální událost nebo významnou společenskou akci.
- Košile FERATT je nejenom pohodlná, ale také Vás nechá vyniknout ve společnosti.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

12531790
112531790

Značky

Barva

Délka rukávu

Kolekce

Složení

Střih

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4