Městská bunda nejen do auta: Jaké modely pro muže jsou trendy?

Problémy s počasím vám pomůže vyřešit přechodová bunda, která je na podzimní (nebo jarní) měsíce jako ušitá. Jaké přechodové bundy by vašemu oku neměly uniknout? Vyberte si stylové modely bund, které budou zateplené tak akorát, abyste je mohli nosit venku, vevnitř i během jízdy v autě.

Podzimní plískanice klepou na dveře. Jste na ně připraveni? Nejdůležitějším kouskem vašeho podzimního šatníku je bezesporu pánská přechodová bunda, která bude vaším věrným společníkem pro upršené dny.

Kdy je správný čas na přechodovou bundu?

V období, kdy už je zima na to, abyste chodili v tričku nebo mikině, ale ještě stále dost teplo na zimní bundu, přichází bundy přechodové, které vás udrží v teple, ale zároveň ochrání před nepříjemným deštěm či mrholením. Přechodové bundy jsou lehké, prodyšné a kromě jara a podzimu je můžete využít i během teplejších zim. Kromě všech těchto praktických výhod jsou ale dostupné i ve stylových variantách, které sladíte do města i do přírody.

Bundy CHRIS do proměnlivého počasí

Chcete-li větší variabilitu, mrkněte na novou kolekci pánských přechodových bund Feratt CHRIS pro podzim 2022. Můžete si vybrat z pěti barev stylovou a pohodlnou bundu do města, ideální do proměnlivého počasí. Mají sportovnější střih, skvěle vypadají k džínům a teniskám. Kolekce se navíc vyznačuje originálními úpletovými rukávy, které se přizpůsobí vaší postavě. Nezradí vás ani v chladnějším počasí. 

Důležitým parametrem je kromě vzhledu i materiál. Bunda by měla odolat alespoň lehčímu dešti. Pokud to daný produkt dovoluje, doporučujeme k bundě pořídit impregnaci. Velkou výhodou je jejich praktičnost, nejen co se cestování týče. Oproti zatepleným zimním bundám, které je potřeba v autě ihned sundat, můžete přechodové bundy komfortně nosit i za jízdy bez toho, aniž by vám bylo vedro. Vyhnete se tak nepraktickému oblékání a svlékání bund, kdykoliv budete nastupovat či vystupovat.

Střih si vyberte na míru

Přechodové bundy si můžete pořídit ve sportovnějším stylu, ale najdete i velké množství modelů do města či do práce. Výběr konkrétního střihu záleží na tom, kam bundu budete nejčastěji nosit. Ideální do práce je elegantní a univerzální bunda, pro volnočasové aktivity využijete praktickou bundu na zip s dostatečným množstvím kapes. Nezapomeňte ani na kapuci, která vás ochrání nejen v případě, že zapomenete deštník. 

S podzimními barvami vedle nešlápnete

Co se týče barev, inspirovat se můžete u podzimních barev. Trendy budou nejen klasické černé, ale i zelené, vínové nebo tmavě modré. Vybírejte takový odstín, který vám je komfortní, zároveň je dobré dopředu rozmýšlet, s čím bundu budete nosit a zda máte už dobře kombinovatelné kousky doma.

K bundě nazujte polobotky nebo tenisky

Ke sportovnějším střihům volte tenisky či sneakersky.Můžete vybírat kotníkové boty nebo nízké variantě, které vyniknou v kombinaci se zúženými nohavicemi. U elegantnějších modelů pak vsaďte na polobotky v přírodních barvách. Ideální jsou kožené modely, které jsou odolné vůči vlhku a delší dobu vám vydrží. 

Zpět do obchodu