Obleky

Příležitostí, kdy můžete zazářit v obleku, je celá řada. Perfektně sedící pánský oblek vám pomůže udělat dobrý dojem práci, na svatbě,tanečních i na neformálních událostech.

 

Stránka 1 z 5 - 82 položek celkem

Cena

59013990
159013990

Značky

Barva

Části obleku?

Složení

Střih

Událost

Velikost

Položek k zobrazení: 82
Nahoru
Další produkty

Důležité je, aby pánský společenský oblek byl na danou událost vhodný a seděl vám jako ulitý. Pánské obleky FERATT nabízíme v různých střizích, barvách a materiálech pro různé příležitosti. Mezi klasiku patří černé obleky a tmavě modré obleky. Tím ale naše nabídka nekončí. 

#ShowMore#

Vyberte si například z nabídky šedých obleků, nebo obleků se vzorem, popřípadě z dalších trendy barev. V nabídce najdete jak levné maturitní obleky, tak i kvalitní vlněné společenské obleky, které oceníte při celodenním nošení. Pánské obleky Feratt nabízíme v klasické černé a tmavě modré barvě, stejně jako v různých odstínech šedé, hnědé a dalších trendy barvách. V nabídce najdete jak levné maturitní obleky, tak i kvalitní vlněné společenské obleky, které oceníte při celodenním nošení.

Uvědomujeme si, že málokdo má stejnou velikost horního a spodního dílu, proto u nás pořídíte zvlášť sako i kalhoty. Nemusíte si nechat šít oblek na míru, přesto vám bude sedět jako druhá kůže. Se správným výběrem společenského obleky vám na prodejnách poradí náš profesionálně vyškolený personál. Na prodejně vám vyberou a upraví oblek na míru.

Nezapomeňte také zvolit vhodnou obuv a další doplňky, kterými dotáhnete outfit do posledního detailu.