Oblek do kanceláře

Hledáte dokonalý dress code do kanceláře? Pořiďte si u nás padnoucí oblek, který využijete nejen v kanceláři, ale i na obchodních schůzkách. Oblečení do kanceláře se zpravidla skláda z dobře padnoucího pohodlného obleku, košile s dlouhým rukávem, popř. kravaty a vhodných polobotek.

 

Stránka 1 z 3 - 55 položek celkem

Cena

59012890
159012890

Značky

Barva

Části obleku?

Složení

Střih

Událost

Velikost

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 55
Nahoru
Další produkty

Vybírat můžete z obleků černé, modré i šedé barvy. Vždy je pak doplňte vhodnou košilí, obuví a dalšími doplňky.

Oblek do práce, který je přesně to, co potřebujete, aby jste dokázali zaujmout nejen svoji profesionální elegancí, ale také pohodlím.

Dobře padnoucí a komfortně střižené, obleky do zaměstnání jsou navržen tak, aby vám poskytovaly maximální pohodlí během celého dne v kanceláři nebo na obchodních schůzkách. Když si oblek obléknete, budete vypadat sebevědomě a udělá dojem na každého, kdo vás uvidí.

Ale to není všechno. Obleky do práce jsou navrženy tak, aby se dokonale hodily k jakékoliv košili s dlouhým rukávem, popř. ke kravatě, pokud preferujete trochu formálnější vzhled. A díky univerzálnímu designu se hodí k jakýmkoliv polobotkám, které máte rádi.

Oblečení do práce je přesně to, co potřebujete, abyste mohli vystoupit se svou vlastní autoritou a elegancí, jakou si zasloužíte.